Biz Kimiz

InterStar Telif Ajansı  Eylül 2020 yılında İstanbulNet Bilgisayar Yayıncılık Turizm Seyahat Ltd.Şti. bünyesinde kuruldu.

İstanbulNet 1999 yılında (Şenol) Fehmi Kurnaz tarafından bir Teknoloji ve Yayıncılık şirketi olarak kurulmuş olup.

Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize Yayıncılık/Telif sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir Telif Ajansı olan InterStar Ajansı, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza atmayı hedeflemektedir.

Türkiye’deki organize Yayıncılık/Telif sektöründe ulusal ve uluslararası pazar payına büyük katkı sağlayacak profesyonel ekip ve ekipmanlarına sahip kuruluşumuz, Telif alanında  tüm ülke geneline büyük katkıda bulunacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yazar/Telif ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren InterStar Ajansı’nda  “Yazar Memnuniyeti” anketleri gerçekleştirilecektir.

Yazar memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan InterStar Ajansı’nda çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Daima yenilikleri yakından takip ederek öncülük eden ve sektöründe en iyi hizmet veren firma olmak. Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Profesyonel, Uzman ve yaratıcı kadrosuyla kişilere ve kurumlara yönelik yenilikçi çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak.  Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak …

Çalışılması tercih edilen şirket olmak…

Memnuniyet / koşulsuz müşteri ve geniş portföyle iyi bir hizmet sunmak…

Talep edilen düzeyde hızlı, üstün hizmet ve kaliteli çözümler sunmak…

Sunduğumuz Hizmet kalitesi ile MÜŞTERİLERİMİZİN, Çalışma ortamı ve koşulları ile ÇALIŞANLARIMIZIN Yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluğumuz ile TOPLUMUN beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygun hizmetler sunmak…

HİZMTELERİMİZ

Tüm Telifhakları yönetimi
Çeviri hizmetleri / Türkçe, İngilizce, Almanca, Hollandaca, Farsca, Rusça, Bulgarca ile 40 farklı dilde.
Yayıncılık Danışmanlığı / Uluslararası İlişkiler
Editoryal hizmetler
Grafik, mizampaj ve tasarım hizmetleri

Telefon – İnternet sitesi ve online rezervasyon sistemleri ile her zaman tüketiciye en yakın olmak.

Markalarımız:

Assistance      

With us you and your highly respected clients will be safe 24 hours per day, 7 days in a week. Our emergency phone is always available for you.

Scroll to top